Temelleri 2016 yılında atılan Optik Destek’in, 6 yıllık yolculuğunun öncesinde 10 yıllık birikim ve saha tecrübesi vardır. Şeref BAĞCI 2007 yılında Essilor bünyesinde girmiş olduğu Optik Makine sektöründe 4 yıl Essilor merkez ofisinde görev yapmış ve ardından 2011-2016 yılları arasında ise Ege Bölge sorumluluğunu üstlenmiştir. Gerekli altyapı, bilgi ve birikim ile saha tecrübesine dayanan özgüvenle 2016 yılı başında Essilor bünyesinden ayrılarak Optik Destek firmasını kurmuştur. Faaliyette bulunduğu sektörün göz sağlığı ile doğrudan alakalı olduğunun önemini, en ince ayrıntısına kadar kavramış bir firma olarak, 16 yıllık tecrübemizle Essilor Cam Kesme Makinelerinin satışı ile satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

OPTİK DESTEK olarak; yerli ve yabancı müşterilerimize dünya standartlarında ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm gereksinimlerini değerlendirerek üzerimize düşenden de fazlasını yerine getirmek, sektörde edindiğimiz yerimizi koruyarak büyütmekve sektör lideri bir marka olmaktir.

Misyonumuz

OPTİK DESTEK ekibi olarak, bize güvenip tercih eden siz değerli müşterilerimizin, gereksinimlerini ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre pozisyon alarak, sonuç odaklılık ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Güvenli ve sağlıklı hizmetin bir tık kadar uzağınızda olduğunu, OPTİK DESTEK ailesi olarak hatırlatır, siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.